23.08.2019PÁ Dolní Javoří, Javorský mlýn - soukromá akce
24.08.2019SO Kouty okr. Jičín - soukromá akce
30.08.2019PÁ Chlumec nad Cidlinou, penzion Alvin - soukromá akce
31.08.2019SO Letohrad, Orlovna - soukromá akce
07.09.2019SO Rytířsko, Penzion Rytířsko - soukromá akce
14.09.2019SO Libošovice-Dobšice, areál Pleskoty - soukromá akce
28.09.2019SO Bučický mlýn u Rožďalovic - soukromá akce
29.09.2019NE Hradec Králové, KC Aldis - TK - I. prodloužená
12.10.2019SO Střední Čechy - soukromá akce
19.10.2019SO Hradec Králové, Restaurant Hit - soukromá akce
30.11.2019SO Hradec Králové, KC Aldis - TK - II. prodloužená
07.12.2019SO Kostelec nad Orlicí, SK Rabštejn, věneček
20.12.2019PÁ Hradec Králové, KC Aldis - TK - nácvičná
21.12.2019SO Hradec Králové, KC Aldis - TK - věneček
31.12.2019ÚT Lázně Bělohrad, Tree of Life - silvestr
10.01.2020PÁ Hradec Králové, KC Aldis - VOŠZ a SZŠ HK, maturitní
17.01.2020PÁ Pardubice, Ideon - SPŠE a VOŠ Pardubice, maturitní
24.01.2020PÁ Dvůr Králové, Hankův dům - učitelský ples
25.01.2020SO Pardubice, ABC klub - Ples Médií a Filantropie
31.01.2020PÁ Pardubice, Ideon - SPŠE a VOŠ Pardubice, maturitní
01.02.2020SO Boháňka-Skála, KD - ples obce Cerekvice
14.02.2020PÁ Turnov, KD Střelnice - Gymnázium Turnov, mat. ples
21.02.2020PÁ Valdice, KD - Lepařovo gymnázium Jičín, mat. ples
22.02.2020SO Mladá Boleslav, KD - Gymnázium dr. Pekaře, maturitní
28.02.2020PÁ Králíky, KD - VOŠ a SOŠ Nový Bydžov, maturitní
29.02.2020SO Pardubice, Ideon - Gymnázium Dašická, maturitní
07.03.2020SO Pardubice, Atrium Palace - Ples Univerzity Pardubice
13.03.2020PÁ Hořice, DK Koruna - skautský ples
14.03.2020SO Hradec Králové, KD Střelnice - rybářský ples
21.03.2020SO Hradec Králové, Nové Adalbertinum – ples FbC
28.03.2020SO Choceň, Panský dům - Vodácký ples
08.08.2020SO Chotýšany, Green Valley - soukromá akce
05.02.2021PÁ Pardubice, Ideon - Gymnázium Mozartova, maturitní
06.02.2021SO Pardubice, DK Dukla - Služby a DP města Pardubic
05.03.2021PÁ Turnov, KD Střelnice - Gymnázium Turnov, maturitní