Rock´n´rollová éra padesátých let, britský poprock let šedesátých, sedmdesátá léta amerického funku, taneční discománie let osmdesátých a následný návrat ke kořenům v poslední dekádě dvacátého století (tzv. retro), tak by se dala ve stručnosti charakterizovat historie moderní populární hudby.

S naší kapelou EGO retro music si můžete neopakovatelnou atmosféru plnou zvučných jmen a nezapomenutelných melodií prožít na vlastní kůži. Pestrý a vytříbený hudební mix živě hraných a zpívaných hitů v typickém rock´n´rollovém obsazení (kytara, klávesy, basa, bicí a vícehlasý zpěv) přináší kvalitní autentický zvuk. Celkový dojem umocňují světelné efekty a osobité kostýmy.

Vystupujeme pravidelně od svého vzniku v roce 2000 nejen na domácí půdě /80 koncertů ročně/, ale i v zahraničí, např. 3 dvouměsíční kontrakty s agenturou Life Business /UK/ na trajektu z Zeebruge /B/ do Hull /UK/. Jsme motorem plesů, firemních akcí, svateb a rodinných oslav, městských slavností a jiných společenských událostí. Zároveň máme bohaté zkušenosti s doprovodem tanečních kurzů.

Obsazení:
Honza Sezima /PdF UHK obor Hv/ zpěv, elektrická kytara, housle, perkuse
Jakub Urban /absolvent KJJ Praha/ zpěv, klávesové nástroje
Petr Dlabola /absolvent KJJ Praha/ zpěv, basová kytara
Jan Malich /absolvent KJJ Praha/ bicí nástroje